Маица - код 402 - бела

Нема на залиха
SKU
37305
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 14711 - 1 - бела
  Маица - код 14711 - 1 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 4670 - бела
  Маица - код 4670 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Маица - код 2449 - 2 - бело
  Маица - код 2449 - 2 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Фустан - код 33511 - 1 - бела
  Фустан - код 33511 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Топ - код 11955 - црна
  Топ - код 11955 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Дамска риза в черно - код 1599
  Кошула - код 1599 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 3701
  Маица - код 3701
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Тренерки - код 11623 - циклама
  Тренерки - код 11623 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Комбинезон - код 8898 - црна
  Комбинезон - код 8898 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 5445 - црна
  Топ - код 5445 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Пола тип панталон в черно - код 2592
  Код 2592 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Кратки панталони - код 2236 - 5
  Кратки панталони - код 2236 - 5
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 8809
  Фустан - код 8809
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71