Маица - код 402 - црна

Нема на залиха
SKU
37306
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3912 - црна
  Маица - код 3912 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Палто - код 9099 - путер зелена
  Палто - код 9099 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 8861 - 9 - кафеава
  Блуза - код 8861 - 9 - кафеава
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Тренерки - код 5292 - бело
  Тренерки - код 5292 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комплет - код 1518 - 1 - бело
  Комплет - код 1518 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 4177 - црвена
  Фустан - код 4177 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 2856 - праска
  Фустан - код 2856 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Комплет - код 8887 - 3 - црна
  Комплет - код 8887 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 10. Фустан - код 1208 - црна
  Фустан - код 1208 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71