Маица - код 402 - розова

Нема на залиха
SKU
37304
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
Слични производи
 1. Фустан - код 3214 - бело
  Фустан - код 3214 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 9622 - борда
  Блуза - код 9622 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4807 - циклама
  Фустан - код 4807 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски гащеризон по тялото в светлолилаво - код 6527
  Комбинезон - код 6527
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Сукња - код 0849 - црна
  Сукња - код 0849 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Блуза - код 2899 - 4
  Блуза - код 2899 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 6
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Комплет - код 5268 - кремова
  Комплет - код 5268 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71