Маица - код 406 - црна

Нема на залиха
SKU
38058
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 14711 - 2 - црна
  Маица - код 14711 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11939 - капучино
  Фустан - код 11939 - капучино
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамска тениска в бяло с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 3698 - темно сина
  Фустан - код 3698 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Секси дамско боди в черно с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Топ - код 4473 - црна
  Топ - код 4473 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Дамски бански в лилаво - код 2561
  Купачи - код 2561 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 1733 - пудра
  Фустан - код 1733 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71