Маица - код 406 - црвена

Нема на залиха
SKU
38061
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 1
  Код 2022 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2231 - ментол
  Фустан - код 2231 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 4173 - црна
  Блуза - код 4173 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Комплет - код 6959 - цветна
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 6969 - жолта
  Фустан - код 6969 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Атрактивна дамска блуза с бежови мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Тренерки - код 7779
  Тренерки - код 7779
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Блуза - код 11698 - бело
  Блуза - код 11698 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Маица - код 2389 - црна
  Маица - код 2389 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71