Маица - код 406 - зелена

Нема на залиха
SKU
38060
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7141
  Фустан - код 7141
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска в черно с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 2548 - 3 - праска
  Топ - код 2548 - 3 - праска
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Туника - код 2943 - црна
  Туника - код 2943 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 11638 - бело
  Блуза - код 11638 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Топ - код 11933 - црна
  Топ - код 11933 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 1272 - розова
  Фустан - код 1272 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Къси панталонки в цвят циклама - код 8256
  Кратки панталони - код 8256 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Тренерки - код 22200 - 1 - црна
  Тренерки - код 22200 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 10. Маица - код 1560 - розова
  Маица - код 1560 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71