Маица - код 419 - 2 - црвена

Нема на залиха
SKU
37324-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1412 - црна
  Блуза - код 1412 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 6189 - бело
  Блуза - код 6189 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Маица - код 520 - црна
  Маица - код 520 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Дуксер - код 2569 - црвена
  Дуксер - код 2569 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Кошула - код 657 - виолетова
  Кошула - код 657 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 0810 - бело
  Фустан - код 0810 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Комбинезон - код 6039 - жолта
  Комбинезон - код 6039 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 0247 - портокалова
  Блуза - код 0247 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71