Маица - код 419 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
37325-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 7779 - виолетова
  Тренерки - код 7779 - виолетова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 3. Тренерки - код 2625 - црна
  Тренерки - код 2625 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 1070 - сиво
  Блуза - код 1070 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски топ рипс в черно - 3249
  Топ - код 3249 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фармерки - код 2523 - 1
  Фармерки - код 2523 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Елегантен дамски топ в червено - код 5445
  Топ - код 5445 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 0307 - црна
  Блуза - код 0307 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 3104 - жолта
  Комплет - код 3104 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Спортен дамски гащеризон в черно - код 2122
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71