Маица - код 419 - бела

Нема на залиха
SKU
37257-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 7743 - ментол
  Комбинезон - код 7743 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 5582 - црна
  Блуза - код 5582 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Комбинезон - код 6414 - сиво
  Комбинезон - код 6414 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Дамска тениска с принт зодия близнаци черно - код 2342
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 8353 - црна
  Блуза - код 8353 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 1540 - 3
  Фустан - код 1540 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 975 - бело
  Блуза - код 975 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Топ - код 2668 - бела
  Топ - код 2668 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 5956 - сиво
  Блуза - код 5956 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71