Маица - код 433 - црна

Нема на залиха
SKU
41014
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 33799 - 2 - бело
  Маица - код 33799 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 1297 - бела
  Маица - код 1297 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 11826 - 2 - бела
  Маица - код 11826 - 2 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 5056 - бело
  Маица - код 5056 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Маица - код 11943 - бела
  Маица - код 11943 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0717 - бела
  Фустан - код 0717 - бела
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Спортски комплет - код 3719 - шарена
  Спортски комплет - код 3719 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Къс секси топ с верижка в черно - код 11731
  Топ - код 11731 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Атрактивна дамска блуза в розово - код 1745
  Маица - код 1745 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 9969 - сина
  Блуза - код 9969 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски сет с атрактивен десен - код 2429 - 1
  Дамски сет с атрактивен десен - код 2429 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2666 - бело
  Фустан - код 2666 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Атрактивна дамска блуза със зелени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивна тениска с принт в цвят пудра - код 11901
  Маица - код 11901 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71