Маица - код 478 - бела

Нема на залиха
SKU
41405
MKD 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска рипс в бяло с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Маица - код 2447 - 3 - бело
  Маица - код 2447 - 3 - бело
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Маица - код 4454 - бела
  Маица - код 4454 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Маица - код 4078 - бела
  Маица - код 4078 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3433 - црна
  Фустан - код 3433 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Комплет - код 4721 - 1 - кремова
  Комплет - код 4721 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Комбинезон - код 7743 - црна
  Комбинезон - код 7743 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 4457 - бела
  Маица - код 4457 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Тениска в бяло с ефектен принт - код 933
  Маица - код 933 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 2663 - виолетова
  Фустан - код 2663 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 1906 - сиво
  Фустан - код 1906 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Блуза - код 4210 - црна
  Блуза - код 4210 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71