Маица - код 501 - бела

Нема на залиха
SKU
40981
ден 434,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3109 - небесно сина
  Фустан - код 3109 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 2. Џемпер - код 1099 - црна
  Џемпер - код 1099 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Блуза - код 5154 - розова
  Блуза - код 5154 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Џемпер - код 5952 - окер
  Џемпер - код 5952 - окер
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 5. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 132 - небесно сина
  Фустан - код 132 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 630 - црвена
  Фустан - код 630 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 1598 - виолетова
  Фустан - код 1598 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Панталони - код 8028 - црна
  Панталони - код 8028 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Сако - код 815 - виолетова
  Сако - код 815 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71