Маица - код 506 - бела

Нема на залиха
SKU
37489-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 8585 - црна
  Панталони - код 8585 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дънкова къса пола в синьо - код 4310
  Сукња - код 4310 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска риза къс ръкав с къдрици в черно - код 4136
  Кошула - код 4136 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна тениска с принт в цвят мента - код 11721
  Маица - код 11721 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 2856 - неон жолта
  Фустан - код 2856 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 6344 - кремова
  Фустан - код 6344 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 5654 - црвена
  Фустан - код 5654 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Боди - код 11593 - црна
  Боди - код 11593 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Дамска риза къс ръкав с къдрици в синьо - код 4136
  Кошула - код 4136 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза с ефектни ръкави в бяло - код 2922
  Маица - код 2922 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71