Маица - код 553 - сиво

Нема на залиха
SKU
38118
MKD 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маица

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 1615 - 2 - розова
  Палто - код 1615 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Комбинезон - код 2628 - темно сина
  Комбинезон - код 2628 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 4447 - небесно сина
  Фустан - код 4447 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Јакна - код 4949 - темно сина
  Јакна - код 4949 - темно сина
  Special Price MKD 2.696,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 5. Блуза - код 3938 - црна
  Блуза - код 3938 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 8365 - светло сина
  Блуза - код 8365 - светло сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Блуза - код 5444 - 1 - пудра
  Блуза - код 5444 - 1 - пудра
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 0755 - тиркизна
  Блуза - код 0755 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Комбинезон - код 7879 - светло сина
  Комбинезон - код 7879 - светло сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Маица - код 527 - небесно сина
  Маица - код 527 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71