Маица - код 618 - бела

Нема на залиха
SKU
37840
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска с принт в бяло - код 6369
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Атрактивна тениска с остро деколте в бяло - код 4480
  Маица - код 4480 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска с надпис в бяло - 4454
  Маица - код 4454 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Маица - код 4427 - бело
  Маица - код 4427 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 2353 - бела
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 3024 - бело
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Боди - код 3322 - 1 - бело
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Џемпер - код 4172 - црвена
  Џемпер - код 4172 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 3102
  Фустан - код 3102
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Блуза - код 9966 - 1 - шарена
  Блуза - код 9966 - 1 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Маица - код 37255 - црна
  Маица - код 37255 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамска риза в светлосиньо дълга - код 2300
  Кошула - код 2300
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71