Маица - код 618 - црна

Нема на залиха
SKU
37839
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 6369 - црна
  Маица - код 6369 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Маица - код 4480 - црна
  Маица - код 4480 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска с принт в черно - код 2547
  Маица - код 2547 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Дамска тениска с принт в черно - код 2547
  Маица - код 2547 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Маица - код 4427 - црна
  Маица - код 4427 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 238 - зелена
  Фустан - код 238 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1656 - црна
  Фустан - код 1656 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Тренерки - код 2625 - црна
  Тренерки - код 2625 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 2133 - капучино
  Блуза - код 2133 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 1700 - црна
  Фустан - код 1700 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фармерки - код 297 - сина
  Фармерки - код 297 - сина
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Тренерки - код 6512 - ментол
  Тренерки - код 6512 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Риза с ефектен десен в бяло - код 5223
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 4257 - бело
  Маица - код 4257 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71