Маица - код 624 - црна

Нема на залиха
SKU
41303
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3204 - 3 - црна
  Маица - код 3204 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 2902 - 1 - црна
  Маица - код 2902 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 1413 - 2 - црна
  Маица - код 1413 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Черна тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Черна тениска с принт - код 2982
  Маица - код 2982 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6457 - розова
  Фустан - код 6457 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Топ - код 2328 - 1 - црна
  Топ - код 2328 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Елек - код 9153 - темно сина
  Елек - код 9153 - темно сина
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 4. Блуза - код 4157
  Блуза - код 4157
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Фустан - код 2856 - бело
  Фустан - код 2856 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Сако - код 5957 - зелена
  Сако - код 5957 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тренерки - код 5583 - сиво
  Тренерки - код 5583 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Комплет - код 2234 - бело
  Комплет - код 2234 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 1038 - виолетова
  Маица - код 1038 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 3298 - бело
  Фустан - код 3298 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71