Маица - код 627 - кафеава

Нема на залиха
SKU
41473
MKD 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска в цвят капучино с принт - код 2510
  Маица - код 2510 - капучино
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
Слични производи
 1. Маица - код 0511 - црна
  Маица - код 0511 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 5165 - зелена
  Блуза - код 5165 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 4. Фустан - код 7874 - црна
  Фустан - код 7874 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 513 - жолта
  Фустан - код 513 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Панталони - код 6329 - 1
  Панталони - код 6329 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 0142 - црна
  Блуза - код 0142 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 2994 - сиво
  Фустан - код 2994 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 1638 - 3 - црна
  Фустан - код 1638 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 0810 - бело
  Фустан - код 0810 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71