Маица - код 644 - розова

Нема на залиха
SKU
37852
MKD 319,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11970 - циклама
  Маица - код 11970 - циклама
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Атрактивна дамска блуза в розово - код 1745
  Маица - код 1745 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Розова тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивна дамска блуза в розово - код 6306
  Маица - код 6306 - 5 - розова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 3024 - пудра
  Маица - код 3024 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Дамски сет от две части топ и дълга пола в бяло - код 2700
  Комплет - код 2700 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 3. Дамски топ потник рипс в светлосиньо с отворено деколте - код 5958
  Топ - код 5958 - светло сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 6369 - црна
  Маица - код 6369 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 13022 - капучино
  Топ - код 13022 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Маица - код 3912 - бело
  Маица - код 3912 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Дамски комплект топ и пола с флорален десен - код 6959 - 3
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 9076 - 2 - сиво
  Фустан - код 9076 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 8024
  Комплет - код 8024 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71