Маица - код 655 - бела

Нема на залиха
SKU
37344-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 9995 - кремова
  Комплет - код 9995 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комбинезон - код 0821 - зелена
  Комбинезон - код 0821 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Къс дамски топ потник рипс в розово - код 4473
  Топ - код 4473 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Комбинезон - код 2105 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2105 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 5. Топ - код 3169 - црна
  Топ - код 3169 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 4244 - црна
  Блуза - код 4244 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 9003 - бело
  Блуза - код 9003 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 2062 - бело
  Блуза - код 2062 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Боди - код 1463 - капучино
  Боди - код 1463 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Комплет - код 2571 - 1 - црна
  Комплет - код 2571 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71