Маица - код 661 - бела

Нема на залиха
SKU
40954
ден 434,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 839 - црна
  Дуксер - код 839 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 8810 - кремова
  Фустан - код 8810 - кремова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Кошула - код 8050 - сина
  Кошула - код 8050 - сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Комплет - код 9877 - розова
  Комплет - код 9877 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Маица - код 0606 - црвена
  Маица - код 0606 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Јакна - код 794 - путер зелена
  Јакна - код 794 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 4471 - сиво
  Фустан - код 4471 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 4417 - кафеава
  Блуза - код 4417 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 1230 - црвена
  Фустан - код 1230 - црвена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Кошула - код 405 - темно зелена
  Кошула - код 405 - темно зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71