Маица - код 661 - бела

Нема на залиха
SKU
41108
MKD 434,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 1547 - бело
  Маица - код 1547 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тениска с ефектен принт в бяло - код 3204
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска изчистена тениска с остро деколте в бяло - код 2902
  Маица - код 2902 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамска широка тениска в бяло с принт - код 1545
  Маица - код 1545 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Бяла дамска тениска с тигров мотив - код 1413
  Маица - код 1413 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Дамско боди в жълто от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 2407 - 3 - циклама
  Комплет - код 2407 - 3 - циклама
  Најниско MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 4. Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Топ - код 11723 - бело
  Топ - код 11723 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 1653 - 3
  Блуза - код 1653 - 3
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Фустан - код 8484 - црвена
  Фустан - код 8484 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 0899 - розова
  Фустан - код 0899 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4121 - црна
  Блуза - код 4121 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Фустан - код 744 - небесно сина
  Фустан - код 744 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71