Маица - код 663 - црна

Нема на залиха
SKU
41154
ден 434,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 6131 - борда
  Сако - код 6131 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 4572 - црна
  Фустан - код 4572 - црна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Фустан - код 884
  Фустан - код 884
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Јакна - код 7070 - кафеава
  Јакна - код 7070 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 4026 - црна
  Блуза - код 4026 - црна
  Special Price ден 608,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 6. Палто - код 4554 - зелена
  Палто - код 4554 - зелена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 7. Блуза - код 7715 - розова
  Блуза - код 7715 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комплет - код 333 - сиво
  Комплет - код 333 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Комплет - код 5588 - зелена
  Комплет - код 5588 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 830 - црна
  Фустан - код 830 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71