Маица - код 685 - бела

Нема на залиха
SKU
38352
ден 232,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0502 - кафеава
  Фустан - код 0502 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Јакна - код 761 - небесно сина
  Јакна - код 761 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Кошула - код 405 - црна
  Кошула - код 405 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 5641 - бела
  Блуза - код 5641 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Тренерки - код 9866 - окер
  Тренерки - код 9866 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Комплет - код 9960
  Комплет - код 9960
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Туника - код 992 - виолетова
  Туника - код 992 - виолетова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 9. Фустан - код 2529
  Фустан - код 2529
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Јакна - код 0623 - црна
  Јакна - код 0623 - црна
  Special Price ден 4.349,71 Регуларна цена ден 4.929,71