Маица - код 685 - црна

Нема на залиха
SKU
38351
MKD 232,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Черна дамска тениска SUPER - код 804
  Маица - код 804 - 1 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 4078 - црна
  Маица - код 4078 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Маица - код 11708 - црна
  Маица - код 11708 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 3701 - црна
  Маица - код 3701 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6460 - бело
  Фустан - код 6460 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2149 - црна
  Фустан - код 2149 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в черно - код 2730
  Комплет - код 2730 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Јакна - код 1093 - 1 - црна
  Јакна - код 1093 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.552,71
 5. Фустан - код 119 - шарена
  Фустан - код 119 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Дамско боди в лилаво - код 3313
  Боди - код 3313 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комбинезон - код 2105 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2105 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 8. Тениска с ефектни ръкави в синьо - код 2611
  Маица - код 2611 - сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дамски бански костюм в две части в зелено - код 9047
  Купачи - код 9047 - 2 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 2460 - црна
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71