Маица - код 685 - розова

Нема на залиха
SKU
38350
MKD 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Къса дамска блуза рипс в светлосиньо - код 1271
  Блуза - код 1271
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Маица - код 3619 - бела
  Маица - код 3619 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамско боди в розово с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - розова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Къса дамска тениска в тъмно синьо - код 530
  Маица - код 530 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Топ - код 2987 - зелена
  Топ - код 2987 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 7124 - кремова
  Фустан - код 7124 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в цвят капучино - код 3309
  Топ - код 3309 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71