Маица - код 696 - шарено

Нема на залиха
SKU
38225
MKD 638,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4713 - црна
  Маица - код 4713 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска в черно с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Черна тениска с ефектен принт - код 4514
  Маица - код 4514 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тениска в черно с принт - код 2460
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска тениска в черно с апликация - код 2489
  Маица - код 2489 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  MKD 695,71
 2. Блуза - код 6669
  Блуза - код 6669
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Спортски комплет - код 3221 - розова
  Спортски комплет - код 3221 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комбинезон - код 7743 - ментол
  Комбинезон - код 7743 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Изчистен дамски топ в цвят капучино - код 3091
  Топ - код 3091 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 6516 - 1
  Блуза - код 6516 - 1
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамска тениска в бяло с надпис - код 2923
  Маица - код 2923 - 1 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71