Маица - код 714 - црна

Нема на залиха
SKU
41255
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0599 - 3 - црна
  Маица - код 0599 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 1547 - црна
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамска изчистена тениска с остро деколте в черно - код 2902
  Маица - код 2902 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Черна дамска тениска с тигров мотив - код 1413
  Маица - код 1413 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Маица - код 1571 - бело
  Маица - код 1571 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Сако - код 5255 - бело
  Сако - код 5255 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 2772 - бело
  Блуза - код 2772 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тренерки-долен дел - код 5066 - 2 - бело
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 2 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Блуза - код 4210 - црна
  Блуза - код 4210 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Комплет - код 1933
  Комплет - код 1933
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комбинезон - код 7177 - небесно сина
  Комбинезон - код 7177 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 9630 - 1
  Блуза - код 9630 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71