Маица - код 723 - бела

Нема на залиха
SKU
41106
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3479 - бела
  Маица - код 3479 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тениска в бяло с ефектен принт - код 7898 - лице
  Маица - код 7898 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивна бяла тениска с надписи - код 6996
  Маица - код 6996 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Къса дамска тениска в бяло - код 2425
  Маица - код 2425 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Комплет - код 3104
  Комплет - код 3104
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Дамско изрязано боди в бяло - код 3322
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Вталени дамски черни дънки с кръпки - код 2893
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00
 5. Изчистен дамски топ потник в лилаво - код 0932
  Топ - код 0932 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Топ - код 12811 - ментол
  Топ - код 12811 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Маица - код 2621
  Маица - код 2621
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Фустан - код 2739 - розова
  Фустан - код 2739 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамски сет потник и пола рипс в черно - 10055
  Код 10055
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Фустан - код 2652 - шарено
  Фустан - код 2652 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71