Маица - код 723 - бела

Нема на залиха
SKU
41160
ден 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0014 - црвена
  Фустан - код 0014 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Комплет - код 9955 - црна
  Комплет - код 9955 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Кошула - код 891
  Кошула - код 891
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 4616 - путер зелена
  Блуза - код 4616 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 802 - сиво
  Фустан - код 802 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Фустан - код 674 - црна
  Фустан - код 674 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 774 - корали
  Фустан - код 774 - корали
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 8. Фустан - код 8102 - виолетова
  Фустан - код 8102 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 2255 - небесно сина
  Фустан - код 2255 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 937 - црна
  Блуза - код 937 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71