Маица - код 723 - црвена

Нема на залиха
SKU
41229
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 504 - црвена
  Маица - код 504 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Јакна - код 5494 - шарена
  Јакна - код 5494 - шарена
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Фустан - код 1584 - 1
  Фустан - код 1584 - 1
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Блуза - код 3437 - 2 - окер
  Блуза - код 3437 - 2 - окер
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 4190 - црна
  Блуза - код 4190 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Блуза - код 3991 - окер
  Блуза - код 3991 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 0643 - 4 - светло сина
  Блуза - код 0643 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 1910 - бело
  Блуза - код 1910 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 0864 - сиво
  Блуза - код 0864 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Џемпер - код 6653
  Џемпер - код 6653
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71