Маица - код 727 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37622-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 8821 - тиркизна
  Кардиган - код 8821 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 280 - пудра
  Блуза - код 280 - пудра
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 986,00
 3. Блуза - код 9051 - црна
  Блуза - код 9051 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Кардиган - код 6930
  Кардиган - код 6930
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 5. Блуза - код 6109 - шарена
  Блуза - код 6109 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 1174 - светло сина
  Фустан - код 1174 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 8810 - ментол
  Фустан - код 8810 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 3234 - пудра
  Блуза - код 3234 - пудра
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 9. Блуза - код 3234 - ментол
  Блуза - код 3234 - ментол
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 10. Комплет - код 651 - небесно сина
  Комплет - код 651 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71