Маица - код 727 - 3 - црвена

Нема на залиха
SKU
37621-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5452 - сина
  Блуза - код 5452 - сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Јакна - код 794 - кафеава
  Јакна - код 794 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Џемпер - код 0202 - темно зелена
  Џемпер - код 0202 - темно зелена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 4. Фустан - код 5513 - кафеава
  Фустан - код 5513 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Сако - код 834 - кафеава
  Сако - код 834 - кафеава
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Фустан - код 4489 -1 - небесно сина
  Фустан - код 4489 -1 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Блуза - код 294 - сиво
  Блуза - код 294 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Фустан - код 2525 - светло сина
  Фустан - код 2525 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Топ - код 6606 - црна
  Топ - код 6606 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Топ - код 167 - сиво
  Топ - код 167 - сиво
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71