Маица - код 727 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
37623-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 612 - црвена
  Комбинезон - код 612 - црвена
  Special Price ден 231,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Блуза - код 833 - сина
  Блуза - код 833 - сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кошула - код 913 - бело
  Кошула - код 913 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 635 - путер зелена
  Фустан - код 635 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Блуза - код 5531
  Блуза - код 5531
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Јакна - код 9194 - црна
  Јакна - код 9194 - црна
  Најниско ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
 8. Палто - код 8282 - црна
  Палто - код 8282 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Блуза - код 3464 - виолетова
  Блуза - код 3464 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Јакна - код 4748
  Јакна - код 4748
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71