Маица - код 754 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37239-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.972,00
 2. Фустан - код 8989 - виолетова
  Фустан - код 8989 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 7715 - бело
  Блуза - код 7715 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 742 - небесно сина
  Фустан - код 742 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Џемпер - код 8092 - кафеава
  Џемпер - код 8092 - кафеава
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 4572 - сина
  Фустан - код 4572 - сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Комплет - код 9555 - 2 - шарена
  Комплет - код 9555 - 2 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Палто - код 164 - небесно сина
  Палто - код 164 - небесно сина
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Панталони - код 4181
  Панталони - код 4181
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71