Маица - код 754 - 2 - црвена

Нема на залиха
SKU
37246-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3567 - црвена
  Маица - код 3567 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 7413 - црна
  Фустан - код 7413 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2595 - пудра
  Фустан - код 2595 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 9630 - 2
  Блуза - код 9630 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 11743 - црна
  Блуза - код 11743 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамска тениска с принт зодия близнаци черно - код 2342
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 1714 - розова
  Фустан - код 1714 - розова
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Тренерки - код 2292 - 1 - црна
  Тренерки - код 2292 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 10. Фустан - код 6113
  Фустан - код 6113
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71