Маица - код 754 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
37245-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 2124 - бело
  Кардиган - код 2124 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Свободна дълга рокля в черно - код 719
  Свободна дълга рокля в черно - код 719
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Комплет - код 215 - црна
  Комплет - код 215 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Фустан - код 4571 - кремова
  Фустан - код 4571 - кремова
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 5. Јакна - код 7070
  Јакна - код 7070
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 7011 - бело
  Фустан - код 7011 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Блуза - код 0802 - розова
  Блуза - код 0802 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Фустан - код 958 - окер
  Фустан - код 958 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 696 - тиркизна
  Фустан - код 696 - тиркизна
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 10. Блуза - код 5191 - виолетова
  Блуза - код 5191 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71