Маица - код 756 - бела

Нема на залиха
SKU
41122
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3912 - бело
  Маица - код 3912 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Маица - код 2462 - црна
  Маица - код 2462 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Топ - код 5215 - бело
  Топ - код 5215 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 4736 - црна
  Комплет - код 4736 - црна
  Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 4. Блуза - код 3963 - црна
  Блуза - код 3963 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 9896 - небесно сина
  Комплет - код 9896 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фармерки - код 2893 - црна
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00
 7. Блуза - код 41488 - бело
  Блуза - код 41488 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Кратки панталони - код 4380 - 1 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4380 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Тренерки - код 6175 - розова
  Тренерки - код 6175 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71