Маица - код 760 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37499-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в цвят пудра - код 3701
  Маица - код 3701 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 11601 - црна
  Блуза - код 11601 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Дамска тениска с принт в черно - код 1547
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 2474 - 1 - бело
  Фустан - код 2474 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фармерки - код 2426 - 1 - шарена
  Фармерки - код 2426 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фармерки - код 3252 - 1 - шарена
  Фармерки - код 3252 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 2286
  Фустан - код 2286
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Тренерки-долен дел - код 6056 - сина
  Тренерки-долен дел - код 6056 - сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 2.116,71