Маица - код 760 - 2 - црвена

Нема на залиха
SKU
37501-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 4442 - борда
  Фустан - код 4442 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Тренерки - код 2555 - путер зелена
  Тренерки - код 2555 - путер зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Кошула - код 6171 - бело
  Кошула - код 6171 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комплет - код 804 - сиво
  Комплет - код 804 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фармерки - код 4014 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4014 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Блуза - код 2006 - путер зелена
  Блуза - код 2006 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Кардиган - код 4186 - кафеава
  Кардиган - код 4186 - кафеава
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Блуза - код 1812
  Блуза - код 1812
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Маица - код 983 - бела
  Маица - код 983 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71