Маица - код 760 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
37321-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9054 - виолетова
  Блуза - код 9054 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Комплет - код 6989 - 6
  Комплет - код 6989 - 6
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8149 - розова
  Фустан - код 8149 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Къса тениска в цвят лилав - код 608
  Маица - код 608 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Маица - код 4361 - бело
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 018 - 3 - црна
  Тренерки - код 018 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Къса дамска тениска в светлосиньо - код 8377
  Маица - код 8377
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71