Маица - код 897 - бела

Нема на залиха
SKU
38249
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3479 - бела
  Маица - код 3479 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 4670 - бела
  Маица - код 4670 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Тениска в бяло с ефектен принт - код 7898 - лице
  Маица - код 7898 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 1253 - капучино
  Фустан - код 1253 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 3324 - 3
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамски изрязан бански в розово - код 9042 - лице
  Купачи - код 9042 - 8 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 0992 - црна
  Фустан - код 0992 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 7411 - пудра
  Фустан - код 7411 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 4097 - 1 - црна
  Маица - код 4097 - 1 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Топ - код 3415 - 1 - црна
  Топ - код 3415 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 2127
  Фустан - код 2127
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71