Маица - код 897 - црна

Нема на залиха
SKU
38248
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4670 - црна
  Маица - код 4670 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Тениска в черно с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1518 - 1 - бело
  Комплет - код 1518 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Топ - код 11693 - црна
  Топ - код 11693 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Боди - код 11935 - розова
  Боди - код 11935 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Тренерки - код 6388
  Тренерки - код 6388
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 7413 - розова
  Фустан - код 7413 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 11826 - 4 - пудра
  Маица - код 11826 - 4 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 2938 - портокалова
  Блуза - код 2938 - портокалова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Дамски бански в две части с висока талия в синьо - код 6198
  Купачи - код 6198 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамска риза в розово - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски бански с връзки в две части в розово - код 9512
  Купачи - код 9512 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71