Маица - код 901 - жолта

Нема на залиха
SKU
41249
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ефектна дамска тениска в жълто - код 11669
  Маица - код 11669 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамска тениска с ефектен гръб в жълто - код 4515
  Маица - код 4515 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 4435 - жолта
  Маица - код 4435 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамска тениска в светложълто - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 1745 - жолта
  Маица - код 1745 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Секси дамско боди с дълъг ръкав в светлосиньо с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Маица - код 2389 - бело
  Маица - код 2389 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 5024 - 7 - црна
  Фустан - код 5024 - 7 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комплет - код 1933 - сиво
  Комплет - код 1933 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Маица - код 2353 - бела
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71