Маица - код 904 - бела

Нема на залиха
SKU
38270
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 92 % Еластан - 8 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3479 - бела
  Маица - код 3479 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 4670 - бела
  Маица - код 4670 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Тениска в бяло с ефектен принт - код 7898 - лице
  Маица - код 7898 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Дамска туника в черно с надпис - код 5118
  Туника - код 5118 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Блуза - код 0157 - виолетова
  Блуза - код 0157 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Бански комплект в цвят тюркоаз лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 7 - тиркизна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 4801 - 3 - цветна
  Фустан - код 4801 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Тренерки - код 4306 - црна
  Тренерки - код 4306 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 10. Атрактивно изрязано дамско боди в черно - код 1279
  Боди - код 1279 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71