Маица - код 904 - црна

Нема на залиха
SKU
38271
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 92 % Еластан - 8 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4670 - црна
  Маица - код 4670 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 4352 - црна
  Маица - код 4352 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамски топ с ефектно деколте в бежово - код 1259
  Топ - код 1259 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Кратки панталони - код 4563 - 2 - бела
  Кратки панталони - код 4563 - 2 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71
 4. Маица - код 6215 - кремова
  Маица - код 6215 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 2264 - бело
  Маица - код 2264 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 1124 - сиво
  Блуза - код 1124 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско боди в розово с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - розова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Блуза - код 374 - светло сина
  Блуза - код 374 - светло сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Топ с къдрички отпред в бежово - код 4567
  Топ - код 4567 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71