Маица - код 910 - црна

Нема на залиха
SKU
37580-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 394 - ментол
  Блуза - код 394 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 1560
  Маица - код 1560
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2582 - бело
  Фустан - код 2582 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 0307 - бело
  Блуза - код 0307 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 606 - црна
  Топ - код 606 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71