Маица - код 912 - бела

Нема на залиха
SKU
37777
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска с принт в бяло - код 6369
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Атрактивна тениска с остро деколте в бяло - код 4480
  Маица - код 4480 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска с надпис в бяло - 4454
  Маица - код 4454 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Маица - код 4427 - бело
  Маица - код 4427 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 2353 - бела
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Маица - код 4079 - црна
  Маица - код 4079 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 4177 - црвена
  Фустан - код 4177 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Комплет - код 557 - небесно сина
  Комплет - код 557 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Комплет - код 6989 - 4 - виолетова
  Комплет - код 6989 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 11743 - корали
  Блуза - код 11743 - корали
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 3065 - небесно сина
  Фустан - код 3065 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код 37255
  Код 37255
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 2049 - 4 - небесно сина
  Фустан - код 2049 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71