Маица - код 912 - црна

Нема на залиха
SKU
37774
ден 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в черно с интересен принт - код 580
  Дамска тениска в черно с интересен принт - код 580
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 2. Комплет - код 9877 - бело
  Комплет - код 9877 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Блуза - код 812 - праска
  Блуза - код 812 - праска
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 4. Маица - код 982 - светло сина
  Маица - код 982 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Кардиган - код 781 - бело
  Кардиган - код 781 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 6013 - сина
  Блуза - код 6013 - сина
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71
 7. Фустан - код 6622 - зелена
  Фустан - код 6622 - зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Блуза - код 328 - борда
  Блуза - код 328 - борда
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71
 9. Боди - код 8180 - путер зелена
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Фустан - код 0299 - виолетова
  Фустан - код 0299 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71