Маица - код 912 - розова

Нема на залиха
SKU
37775
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4352 - циклама
  Маица - код 4352 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тениска в розово с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Топ - код 12811 - ментол
  Топ - код 12811 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Дамски комплект кожа суичър панталон в масленозелено - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Дамска тениска в бяло с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 2702 - пудра
  Фустан - код 2702 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 11961 - розова
  Маица - код 11961 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Маица - код 3310 - кремова
  Маица - код 3310 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Код 13010 - црна
  Код 13010 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Тренерки - код 5358 - црна
  Тренерки - код 5358 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 9103 - пудра
  Фустан - код 9103 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71